Zenzen

Kavitace ultrazvuková liposukce

Kavitace kombinovaná s podtlakovou masáží se provádí pomocí přístroje Vacavite prestige ( jeden z nejúčinnějších přístrojů pro tvarovaní postavy a trvalé odstranění tukových polštářků v daných partiích či vyžehlení celulitidy. Také výsledky po ošetření těmito přístroji od firmy Medila Plzeň jsou dosud zatím jinými přístroji nepřekonané!!!!)

Kavitace je vhodná metoda pro ty, kteří mají problémovou partii, potřebují nastartovat hubnutí nebo naopak doladit hubnoucí proces a především ho urychlit!!!
Kavitace s pod tlakem se může kombinovat s ostatními metodami, které přispívají k vyladění postavy – např: radiofrekvencí, lymfodrenážemi, se cvičením a zdravým jídelníčkem se přímo miluje!

Co je Kavitace?

Nízkofrekvenční ultrazvukové vlnění rozrušuje tukové buňky v ošetřované partii bez porušení integrity kůže. Obsah tukových buněk se rozpadá na triglyceroly a mastné kyseliny, to vše je následně vstřebáno do lymfatického systému , po té zpracováno  v játrech a vyloučeno z těla ven přirozenou cestou.

 • bezbolestná procedura k rychlému odbourávání tuku v daných problémových partiích
 • trvalé viditelné výsledky již po jednom ošetření (3 až 6cm)
 • výrazné zlepšení celulitidy
 • vhodné pro odstraňování nerovností po invazivní liposukci
 • aplikace na bříško, boky, zadeček, nohy a ruce žen i mužů!!

Průběh ošetření po důkladné konzultaci

1. daná partie těla  se označí  a změří

2. aplikace vodivého gelu

3. ošetření hlavicí,  které je vnímáno jako příjemná masáž (40min)

4. zábal na zpevnění či celulitidu (při zakoupení balíčku)

5. lymfodrenáž přístrojová

6. očištění pokožky a přeměření dané partie, následná doporučení

Jak často opakovat ošetření?

Ošetření lze opakovat po 10 – 14 dnech.. Opakovat se může  se do dosažení požadovaného výsledku. Již po prvním ošetření jsou výrazné viditelné výsledky (2- 6cm úbytek a 100% zlepšení celulitidy). Ošetření se v průběhu kůry doplňuje 2x týdně lymfodrenáží pro urychlení odplavování z těla pryč.

Kontraindikace:

Těhotenství, kojení, epilepsie, nádorová onemocnění, metabolické poruchy, vysoký krevní tlak kolísající, infekční či zánětlivé onemocnění..

Vyberte si svůj balíček

Kavitace

1000,-

Kč / procedůra

Startovací balíček ošetření

1500,-

Kč / procedůra

Hubnoucí a zpevňovací kúra

1500,-

Kč / procedůra

Lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž napomůže  detoxikaci organizmu, rozproudění metabolismu a tím následně dochází ke zlepšení celulitidy, urychluje se hubnutí, zpevňuje se pokožka, ošetření lze využít při pocitu oteklých nohou nebo jako prevence křečových žil.

 

Doporučená kúra : 10x na jaře nebo na podzim

Lze kombinovat s kosmetickým ošetřením

Ošetření těla založené na principu přerušované komprese končetin a tlakové masáže, které má za úkol aktivovat průchod lymfy a uvolnit lymfatické cévy. Při správném fungování prochází lymfatickým systémem denně zhruba 4 litry tekutin (voda + bílkoviny + tuky + soli + odumřelé buňky + bakterie a látky vzniklé jako odpad metabolických procesů těla). Naopak při neprůchodnosti lymfatického. systému zůstávají tyto škodliviny v těle, což se negativně projevuje na stavu a vzhledu pleti i pokožky celého těla.

Vyberte si svůj balíček

Lymfodrenáž

200,-

Kč / procedůra

Lymfodrenáž

1600,-

Kč / balíček

Radiofrekvence lifting

kosmeticko- medicínské ošetření obličeje i tělových partií pro vypnutí pleti a omlazení pokožky

Ošetření touto poměrně novou , ale stále oblíbenější metodou umožňuje opětovné zpevnění pleti obličeje, a tím i korekci vrásek. Používá se i na těle k vypnutí ochablé pokožky.

 

Radiofrekvenční přístroj je vhodný pro všechny typy pleti. Podílí se na  obnovení vlastního kolagenu, zlepšuje kvalitu pokožky a redukuje vrásky. Svým výsledkem připomíná facelift bez skalpelu a bez rekonvalescence. Energie se dostává do hlubších vrstev pokožky, kde dochází k zahřátí kolagenních vláken a k formování nového kolagenu. Kůže je pevnější, viditelně se vyhlazují vrásky kolem úst, na čele a na krku. V oblasti podbradku dochází redukci tukových buněk.

 

Při ošetření partií těla se využívá RF pro estetické i rehabilitační účely.  Po ošetření dochází k vypnutí pleti (např. ochablé bříško po těhotenství) , zmírnění viditelnosti strií. Hluboké prohřátí odstraní nebo napomůže téměř všem rehabilitačním problémům

Výsledek je patrný bezprostředně po ošetření. Ošetření se doporučuje opakovat po týdnu v serii 3 až  5 návštěv. Ošetření je příjemné, klienta neomezuje v žádných aktivitách.

 

Metodu lze  následně doplnit IPL, aplikací botoxu či kyseliny hyaluronové.

 • bezbolestná příjemná procedura k vypnutí ochablé pleti
 • redukce vrásek
 • vyhlazení pokožky obličeje, krku ,dekoltu, bříška i kolen
 • redukce tukové tkáně v obličeji
 • zmírnění viditelnosti strií
 • lze kombinovat s ostatními omlazujícími metodami a nevyžaduje žádná omezení po aplikaci
 • doplňuje kavitaci

Kontraindikace:

Těhotenství, kojení ,epilepsie, vážná srdeční onemocnění, kovové implantáty v místě ošetření,  nedávné výplně (kolagen, botox, kyselina hyaluronová)

 

Doporučujeme: před aplikací nepoužívejte  hydratační krémy na obličej ani tělo!!

Vyberte si svůj balíček

Radiofrekvence
lifting

1500,-

Kč / ošetření