Zenzen

Kosmetika

Kosmetika v ZENZEN

V příjemném prostředí našeho salónu se Vám dostane profesionální kosmetické péče. Co si pod tím můžete představit? Krása vychází zevnitř.. pleť je odrazem Vašeho fyzického i duševního zdraví , proto se nejdříve zaměřujeme na diagnostiku, pleť Vám bude ošetřena přípravky určenými přesně pro Váš typ pleti . Kombinujeme moderní technologie s biokosmetickými přípravky. Výsledkem kompletní kosmetické péče bude čistá, jasná, vypnutá harmonizovaná pleť Vašeho obličeje . Pomůžeme Vám vybrat si i domácí kosmetickou péči . Samozřejmostí je odborné poradenství.

 

Dopřejete si dokonalý odpočinek a my pomůžeme vyniknout Vaší kráse. Kosmetické ošetření pleti provádíme luxusními kosmetickými přípravky značky Thalac, Maat , Syn care.

Kosmetika

Kosmetika

Základní ošetření zahrnuje: úprava a barvení obočí, čištění ( gomáž , dermabraze), podtlaková lymfodrenáž, masáž, maska

650,- Kč

cena

Kosmetika

Anti age kosmetika

Ošetření pro omlazení a vypnutí pokožky, vyhlazení vrásek, zlepšení hydratace a elasticity kůže.

 

Ošetření zahrnuje úpravu a barvení obočí, čištění pleti (dermabraze, gomáž) , aplikaci a zapracování potřebných sér, ošetření přístrojem Domiderm ( laser, led, magnetoterapie), podtlaková lymfodrenáž, relaxační ruční masáž, maska

800,- Kč

cena

Kosmetika

Kosmetika junior

Ošetření problematické pleti, úprava obočí, maska

450,- Kč

cena

Kosmetika

RF lifting

Ošetření pro vypnutí povadlých partií , zpevnění , obnovu kolagenu.

 

Ošetření zahrnuje úpravu a barvení obočí, čištění pleti (dermabraze, gomáž) , ošetření Radiofrekvenčním přístrojem ( bezbolestné, pociťováno jako příjemné teplo v místě aplikace) aplikaci a zapracování potřebných sér, ošetření přístrojem Domiderm ( laser, led, magnetoterapie), podtlaková lymfodrenáž, relaxační ruční masáž, maska

1.500,- Kč

cena

Kosmetika

Mezoterapie

Hloubkové ošetření pro zpevnění pleti a odstranění vrásek.


Po důkladném očištění ( dermabraze) ošetřovaných partií se do pleti , která je rozrušená mezoterapním přístrojem, aplikují a zapracovávají potřebná séra pro žádoucí výsledek. Ošetření není relaxační.

1.500,- Kč

cena

Kosmetika

Tetování obočí Hennou

Úprava a barvení obočí a kůže pro déle trvající efekt pomocí přírodních barev.

400,- Kč

cena