Zenzen

Masáže

Shiatsu masáž

100 let stará japonská metoda je šetrná, klidná, preventivní i léčivá a působí na člověka jako celek. Působí na fyzické, ale i emocionální úrovni, oživuje se vnitřní funkce orgánu, podpoří se vylučování odpadních látek z těla. Výsledek je zvýšení imunity a vysoká obranyschopnost. Provádí se v pohodlném oblečení.

Medová masáž

Pomáhá tělu zdetoxikovat se, zrevitalizovat, zbavit se nepříznivých účinků stresu, má blahodárný účinek na celé tělo.

Reflexní masáž plosek

Více než tisíce let stará asijská masáž je léčebná a preventivní metoda, vhodná pro každého včetně dětí a těhotných. Stimulace reflexních bodů vede k odstranění energetické nerovnováhy jednotlivých orgánů a harmonizuje průtok energie v meridiánech.

Reflexní lymfatická masáž

Masáž je velmi jemná. Provádí se na nártech a ploskách nohou. Podporuje odvod škodlivých látek a zplodin metabolismu a odvod přebytečné vody z těla.

Antistresová masáž hlavy

Je jemné uvolňující ošetření hlavy, obličeje a šíje. Odplavuje stres, zmírňuje bolest hlavy i oční napětí. Vhodná při nespavosti, zlepšuje koncentraci.

Těhotenská masáž

Nastávající maminky díky ní lépe bojují proti striím, oteklým nohám, bolestem svalů a páteře a blahodárně působí na psychiku a celkové zklidnění.

Důležité: masáž není vhodná v prvním trimestru! Masáž probíhá na boku nebo v sedě. Provádí se velmi jemně a šetrně.

Čokoládová masáž

Masáž uvolňuje namožené svaly, navozuje pocit dobré nálady a spokojenosti. Čokoláda obsahuje minerály, aminokyseliny a antioxidanty potřebné pro lidský organismus. Dává maximální relaxaci celého těla a působí blahodárně proti stresu a depresím. Podporuje tvorbu hormonů radosti, což pomáhá ke zlepšení nálady.

Aromaterapie

Doslova znamená "léčbu pomocí vůní". Pomáhá posilovat rovnováhu a harmonii organismu po fyzické i psychické stránce.

Masáž obličeje "liftingová"

Dokonalé uvolnění a relaxace obličeje i dekoltu. Působí preventivně proti vráskám a ochabování pleti. Zbaví Vás stresu. Nastartuje se odvedení odpadních látek lymfatickým systémem.

Masáž lávovými kameny

Dokonale harmonizuje tělo i mysl, zbavuje napětí a umí navodit blažený stav rychleji než klasický způsob masírování. Celková regenerace sil dosažení duševní vyrovnanosti a celkové ozdravení.

Klasická olejová masáž
relaxační nebo sportovní

Úleva od bolesti svalů i kloubů, detoxikace organismu, podpora lymfatického systému, lepší prokrvení, lepší výživa svalů, zlepšení psychické i fyzické stránky klienta.

Masáž aromatickou svíčkou

Je originální luxusní relaxační metodou pro klienty, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek – harmonizující masáž vonným olejem svíčky. Dokonalé uvolnění těla i mysli, rozpuštění stresu a obnova energie. Zahřáté voňavé, čistě přírodní ingredience působí jemně, ale intenzivně na Vaše tělo a příjemně Vás prohřejí.

Masáže dětí

Dětská masáž napomáhá k uvolnění svalstva, tělesného napětí, k odplavení toxických látek a k celkové regeneraci, jak po fyzické, tak po psychické stránce. což navozuje pocit dobré nálady, radosti a pohody. Naučí děti vnímat své tělo a zklidnit mysl.